HAKKIMIZDA

2005 Yılından bu yana firmamız kamu kurumlarına İnşaat taahhüt işleri yapmaktadır. 2005 yılında Diyarbakır’ın en eski yollarından olan Melik Ahmet Caddesini (7.200m2) Bazalt küptaş yapımını ve uygulamasını başarıyla tamamlayan firmamız 2006 yılında Diyarbakır Büyükşehir Belediyesine Dr.Sıtkı GÖRAL caddesi Bazalt Kaldırım (14.000m2) işini de zamanında teslim etmiştir.

Sur Belediyesine Tarihi yanık Çarşı (Çarşıya Şewıti) altyapı ve Bazalt Plak Kaplama işlerini kısa zamanda bitirerek tecrübelerimize yeni tecrübeler kattık (1.500m2).

2008 yılında Diyarbakır Cemiloğlu Caddesi’nde 74 adet bina dış cephe sıva, boya, cadde aydınlatma ve 12.700m2 Bazalt Plak Kaldırım yapım işini de tamamladık.

Firmamız her yıl 400.000m2 değişken ebatlarda Bazalt Ürünleri üretimi yaptırmaktadır. Stoklu çalışma prensibi ile firmamız Türkiye’nin her yerindeki Bazalt kapsamlı projelere profesyonel çözüm ortaklığı gerçekleştirmektedir.

Firmamızın ürettiği Bazalt Ürünlerimizin, Türkiye’nin en prestijli projelerinde yer almasından gurur duymaktayız..

MİSYONUMUZ
Sürekli geliştirilen üstün kaliteli hizmetler ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde karşılayan, çevre ve insan sağlıgına önem veren sosyal sorumluluk bilincine sahip bir firma olarak çalışma mekanlarına samimi detaylar katarak trendlerin takipçisi değil belirleyicisi olmak.
VİZYONUMUZ
Diyarbakır Bazalt - Bapir Madencilik vizyon olarak, yapı sektöründe bölgesel düzeyde gerçekleştirdiği ve gerçekleştireceği iş hacminde yapı ve teknik açılarından gelişmiş projeler yapan bir şirket olmayı vizyon olarak benimsemektedir.
Moryum Yazılım